Leiding

De vetgedrukte namen zijn de takverantwoordelijken, aarzel niet om hen te contacteren. Je kan ook altijd een mailtje sturen naar de hele takleiding door naar tak@kramaai.be te mailen (bv. welpen@kramaai.be om de welpenleiding te contacteren).

Kapoenen
kapoenen@kramaai.be
Lise Michiels

Dries Verdoodt

Seppe van Rampelbergh

Anse Beeckman

Amber Lauwers

Opmerkelijke Mus

Bourgondische Saterhoen

Zachtmoedige Bergbever

Speelse Slechtvalk

Vrijmoedige Palmtortel

lise@kramaai.be

dries@kramaai.be

seppe@kramaai.be

anse@kramaai.be

amber@kramaai.be

Welpen
welpen@kramaai.be
Lennart Beeckman

Sander Bettens

Karo Van Lil

Jérome Vitry

Hanne Esselens

Toegewijde Steltral

Standvastige Bergduivel

Begane Katoenstaart

Volhardende lijster

Ijverige Otter

lennart@kramaai.be

sander@kramaai.be

karo@kramaai.be

jerome@kramaai.be

hanne@kramaai.be

Bevers
bevers@kramaai.be
Daan Capitaine

Liesa Heyvaert

Hannah van Rampelbergh

Jill Roos

Fiere Jan-van-Gent

Jolige Tijger

Zorgzaam Winterkoninkje

Eerlijke Wapiti

daan@kramaai.be

liesa@kramaai.be

hannah@kramaai.be

jill@kramaai.be

Jong Givers
jonggivers@kramaai.be
Anke Van Mulders

Viktor van den Houte

Thomas Vitry

Joviale Merlin

Impulsieve Kuifmees

Merkwaardige Cholo

anke@kramaai.be

viktor@kramaai.be

thomas@kramaai.be

Givers
givers@kramaai.be
Joris Van Houcke

Tim Cassiman

Trotse Saki

Handige Koelan

joris@kramaai.be

tim@kramaai.be

Jins
jins@kramaai.be
Laura De Keyser

Evert Bettens

Begrijpende Pinguin

Goedgemutste Herder

laura@kramaai.be

evert@kramaai.be

Groepsleiding
groepsleiding@kramaai.be
Thomas Vitry

Dries Verdoodt

Merkwaardige Cholo

Bourgondische Saterhoen

thomas@kramaai.be

dries@kramaai.be

Advertenties